![Ο Στέφανος Κασσελάκης εύχεται «happy new year» από το Τέξας](https://cdn.pink.gr/repository/2023/kaselaki2564.jpg)
Το πρωτοχρονιάτικο μήνυμά του, δίπλα στον σύζυγό του, Τάιλερ, αλλά και στα ανίψια του Θοδωρή και Ιζαμπέλα έστειλε από το Χιούστον του Τέξας, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανος Κασσελάκης.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ευχαρίστησε όσους του ευχήθηκαν για την ονομαστική του εορτή και στη συνέχεια έστειλε τις ευχές του για το νέο έτος, τόσο στα ελληνικά όσο και στα αγγλικά.
— Stefanos Kasselakis - Στέφανος Κασσελάκης (@skasselakis) December 28, 2023
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Περισσότερα Θέματα Entertainment