The latest on fashion, beauty, celebrity style, entertainment, teen issues, videos and more from TeenVogue magazine on TeenVogue.com. Fashion starts here. Νέα (news) και πολύτιμες συμβουλές για την ομορφιά, τη μόδα, τον έρωτα, τις σχέσεις και tips για τη ζωή της σύγχρονης γυναίκας
Ομορφιά

Διάσημες κούκλες που δεν αλλάζουν το μακρύ μαλλί

Δεν έχουν εμφανιστεί ποτέ τους με κοντά μαλλιά

Γράφει η ΝΕΛΗ ΣΤΑΘΑΚΙΔΟΥ
Δημοσίευση ΝΟE 17, 2020

Διάσημες κούκλες που δεν αλλάζουν το μακρύ μαλλί

Τα μακριά μαλλιά είναι λατρεία για πολλές γυναίκες, καθώς θεωρούνται στοιχεία θυληκότητας και πολύ σeξι. Πολλές είναι εκείνες που δεν διστάζουν να πληρώσουν μια περιουσία ώστε να αποκτήσουν μακριά μαλλιά, βάζοντας πρόσθετα.

Αυτή, δεν είναι όμως μια τρέλα που έχουν μόνο οι απλές γυναίκες, καθώς υπάρχουν και διάσημες που δεν αλλάζουν τα μακριά τους μαλλιά, όσα χρόνια και αν περάσουν, όσα ενδυματολογικά στιλ και αν αλλάξουν.

Δες παρακάτω μερικές από τις πιο διάσημες γυναίκες του πλανήτη, που δεν απαρνούνται το μακρύ μαλλί.

Sara Sampaio

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sara Sampaio (@sarasampaio)

Amber Heard

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Amber Heard (@amberheard)

Sofia Vergara

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sofia Vergara (@sofiavergara)

Blake Lively

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Blake Lively (@blakelively)

Gigi Hadid

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gigi Hadid (@gigihadid)

Emily Ratajkowski:

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Emily Ratajkowski (@emrata)

Gisele Bündchen

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gisele Bündchen (@gisele)

Lily Aldridge

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lily Aldridge (@lilyaldridge)

Περισσότερα Θέματα Ομορφιά
× PINK.GR
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ NEWSLETTER
GET CONNECTED
Nextweb