![H Chanel μας βάζει σε χριστουγεννιάτικο κλίμα με τη νέα της διαφήμιση](https://www.pink.gr/_img/lazyload_default.png)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Τα Χριστούγεννα είναι πιο κοντά απ' ό,τι πιστεύουμε και έρχονται και οι πρώτες διαφημίσεις που μας βάζουν στο κλίμα
Ο οίκος Chanel, ο οποίος μόλις κυκλοφόρησε το δικό του σποτ για την εορταστική καμπάνια του διαχρονικού αρώματος N°5 L’EAU το οποίο επιμελήθηκε ο σκηνοθέτης Jean-Paul Goude βάζει μια πινελιά χριστουγεννιάτικης αίσθησης στη μέρα μας θυμίζοντάς μας πως οι γιορτές πλησιάζουν - και τι καλύτερη ευκαιρία για να πάρεις το N°5 της χρονιάς!
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Περισσότερα Θέματα Style