![Κλέλια Ανδριολάτου: Με κίτρινο εντυπωσιακό φόρεμα περπάτησε στο κόκκινο χαλί του Φεστιβάλ των Καννών](https://cdn.pink.gr/repository/2023/klelia.jpg)
Η πρωταγωνίστρια της σειράς «Maestrο» του Χριστόφορου Παπακαλιάτη βρέθηκε στις Κάννες, μαζί με αρκετούς Έλληνες ηθοποιούς και καλλιτέχνες, οι οποίοι παρακολούθησαν από κοντά μερικές από τις πολυαναμενόμενες κινηματογραφικές πρεμιέρες.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Η Κλέλια Ανδριολάτου επέλεξε για την εμφάνισή της μια κίτρινη μονόχρωμη δημιουργία, καθώς πόζαρε στο κόκκινο χαλί και έκανε μια σχετική ανάρτηση στον λογαριασμό της στο Instagram.
Μάλιστα, η ηθοποιός παρευρέθηκε σε ένα από τα πιο διάσημα κινηματογραφικά γεγονότα του κόσμου, μόνο λίγες ημέρες μετά την πρεμιέρα του δεύτερου κύκλου της σειράς «Maestro».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Περισσότερα Θέματα Style