Ο Κωνσταντίνος Ρήγος είναι από τους καλλιτέχνες που βουτάνε με ευκολία σε πολλά και ετερόκλητα πρότζεκτ και για αυτό τον γνωρίζουν όλοι.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Από τη μία χορογράφησε αρχαίες τραγωδίες συνεργαζόμενος με τους σημαντικότερους σκηνοθέτες, από την άλλη σκηνοθέτησε πασίγνωστα βιντεοκλίπ, χορογράφησε στη Eurovision και άλλα τόσα... Πλέον δηλώνει περισσότερο σκηνοθέτης και λιγότερο χορογράφος
Ελληνική μουσική ή ξένη; Τσιφτετέλι ή Ικαριώτικο; Θα ήθελε να ταξιδέψει με μια χρονομηχανή στα 80s ή τα 90s; Το ταλέντο ή η δουλειά σε πηγαίνουν πιο μακριά; Aυτά και άλλα πολλά απαντά ο Κωνσταντίνος Ρήγος!
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Περισσότερα Θέματα Entertainment