![Γιώργος Μαζωνάκης: Εύχεται «καλά Χριστούγεννα» με τον δικό του τρόπο](https://cdn.pink.gr/repository/2022/mazonakis_dentro.jpg)
Ο Γιώργος Μαζωνάκης επέστρεψε στα social media με μία νέα ανάρτηση σε γιορτινό κλίμα. Ο τραγουδιστής στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο και στάθηκε μπροστά του ποζάροντας στον φακό, για να αναρτήσει στη συνέχεια τα στιγμιότυπα στο Ιnstagram.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Στην περιγραφή της δημοσίευσής του, ο Γιώργος Μαζωνάκης θέλησε να ευχηθεί στους ακολούθους του για την περίοδο των Χριστουγέννων με χιουμοριστική διάθεση. Γι΄αυτό επέλεξε να κάνει ένα λογοπαίγνιο με το αγγλικό «Merry» (από το Μerry Christmas, δηλαδή Καλά Χριστούγεννα).
Πιο συγκεκριμένα, έγραψε: «Μαίρη Πόππινς, Μαίρη Χρονοπούλου, Μαίρη Λίντα, Μαίρη Αρώνη ωωωωω Μαίρη Μαίρη Μαίρη…Μerry Christmas, Καλά Χριστούγεννα..»
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Περισσότερα Θέματα Entertainment