Νέα (news) και πολύτιμες συμβουλές για την ομορφιά, τη μόδα, τον έρωτα, τις σχέσεις και tips για τη ζωή της σύγχρονης γυναίκας
Ομορφιά

Αυτές οι celebrities ανεβάζουν φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ

Πολλές διάσημες μας δείχνουν το #nomakeup look τους

Γράφει η ΛΟΥΚΙΑ ΣΑΝΙΔΑ
Δημοσίευση ΑΥΓ 03, 2022

Αυτές οι celebrities ανεβάζουν φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ
@jenniferaniston

Οι διάσημες ανεβάζουν shameless selfies χωρίς μακιγιάζ και μας δείχνουν το πρόσωπό τους. 

Όταν δεν είναι βαμμένες και χτενισμένες για το κόκκινο χαλί, ή κάποιο γύρισμα, οι celebs κυκλοφορούν όπως όλες εμείς. Δηλαδή, είναι σπίτι τους κι αυτές, ή κάνουν διακοπές, πηγαίνουν για ψώνια, χωρίς να είναι βαμμένες. 

Αρκετές, μάλιστα, ανεβάζουν και φωτογραφίες από μόνες τους στα social media, αδιαφορώντας για τα σχόλια που θα λάβουν. Φυσικά, αγαπάμε πολύ τις φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και πολλές θαυμάστριές τους τις επικροτούν γι’αυτό. Από την Jennifer Lopez, μέχρι την Lady Gaga και τη Zendaya, σου έχουμε βρει τις πιο ωραίες no makeup selfies των celebrities.

Δες τις διάσημες που φωτογραφίζονται χωρίς makeup:

Kim Kardashian

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kim Kardashian (@kimkardashian)

Jennifer Lopez

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Lopez (@jlo)

Zendaya

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Zendaya (@zendaya)

Salma Hayek

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Adele

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Adele (@adele)

Lady Gaga

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lady Gaga (@ladygaga)

Demi Moore

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Demi Moore (@demimoore)

Jessica Simpson

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Jennifer Aniston

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Reese Witherspoon

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Kendall Jenner

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kendall (@kendalljenner)

Drew Barrymore

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Gwyneth Paltrow

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Hailey Bieber

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Kourtney Kardashian

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kourtney Kardashian Barker ❤️‍🔥 (@kourtneykardash)

Gigi Hadid

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gigi Hadid (@gigihadid)

Selena Gomez

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Selena Gomez (@selenagomez)




Διαβάστε Ακόμη
Skin care Πριν 3 εβδομάδες
Αυτό το beauty προϊόν παίρνουν οι celebrities στα ταξίδια τους
Για να έχουν λαμπερή επιδερμίδα
Λουκία Σανιδά
Περισσότερα Θέματα Ομορφιά
× PINK.GR
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ NEWSLETTER
GET CONNECTED
Nextweb