Νέα (news) και πολύτιμες συμβουλές για την ομορφιά, τη μόδα, τον έρωτα, τις σχέσεις και tips για τη ζωή της σύγχρονης γυναίκας
Ζώδια

Οι διάσημοι Τοξότες του Hollywood

Ανάμεσα τους, ο Brad Pitt, η Taylor Swift και ο Samuel L. Jackson


Δημοσίευση ΔΕΚ 01, 2021

Οι διάσημοι Τοξότες του Hollywood
@mingey

Οι περισσότεροι τους χαρακτηρίζουν εξωστρεφείς και ταξιδιάρικες ψυχές. Η αλήθεια είναι ότι οι τοξότες καταφέρνουν να αφήσουν πίσω τους την αναβλητικότητα και να κάνουν πράξεις οτιδήποτε βάλουν στο μυαλό τους.

Αυτό αποδεικνύει και πως τόσοι διάσημοι έχουν καταφέρει να λάμψουν.

Scarlett Johansson

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Scarlett Johansson (@scarlettjohanssonworld)

Η Black Widow έχει γεννηθεί στις 22 Νοεμβρίου.

Miley Cyrus

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Miley Cyrus (@mileycyrus)

Στις 23 Νοεμβρίου έχει τα γενέθλιά της η τραγουδίστρια.

Ben Stiller

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Ben Stiller (@benstiller)

Ο «Zoolander» είναι γεννημένος στις 30 Νοεμβρίου.

Kaley Cuoco

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Η αγαπημένη μας Penny από το «Big Bang Theory» γιορτάζει τα γενέθλιά της στις 30 Νοεμβρίου.

Zoe Kravitz

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Η ηθοποιός έχει γενέθλια την 1 Δεκεμβρίου 2021.

Britney Spears

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Britney Spears (@britneyspears)

Σαν σήμερα έχει γενέθλια η χειραφετημένη πλέον Britney.

Charlie Puth

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Charlie Puth (@charlieputh)

Χρόνια πολλά πρέπει να πούμε σήμερα και στον Charlie.

Amanda Seyfried

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Amanda Seyfried💛 (@mingey)

Η ηθοποιός έχει γενέθλια τη 3 Δεκεμβρίου 2021.

Jay-Z

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Beyoncé (@beyonce)

Ο πιο διάσημος «σύζυγος» έχει γενέθλια στις 4 Δεκεμβρίου.

Ian Somerhalder

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη iansomerhalder (@iansomerhalder)

Ο Damon από τη σειρά The «Vampire Diaries» θα γίνει 43 στις 8 του Δεκέμβρη.

Taylor Swift

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Taylor Swift (@taylorswift)

Η Taylor είναι γεννημένη στις 13 του Δεκέμβρη.

Vanessa Hudgens

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens)

Η αγαπημένη μας Vanessa θα σβήσει κεράκια στις 14 Δεκεμβρίου.

Brad Pitt

Τα 58 θα κλείσει ο Prad Pitt στις 18 Δεκεμβρίου.

Jake Gyllenhaal

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal)

Ο Jake γεννήθηκε στις 19 Δεκεμβρίου.

Samuel L. Jackson

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Samuel L Jackson (@samuelljackson)

Το αστέρι του Samuel L. Jackson λάμπει κάθε 21 Δεκεμβρίου.

Περισσότερα Θέματα Ζώδια
× PINK.GR
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ NEWSLETTER
GET CONNECTED
Nextweb