Νέα (news) και πολύτιμες συμβουλές για την ομορφιά, τη μόδα, τον έρωτα, τις σχέσεις και tips για τη ζωή της σύγχρονης γυναίκας
Ομορφιά

Τα πιο εντυπωσιακά beauty looks που είδαμε στο Φεστιβάλ Βενετίας

Το glam έχει επιστρέψει στο κόκκινο χαλί

Γράφει η Λουκία Σανιδά
Δημοσίευση ΣΕΠΤ 08, 2021

Τα πιο εντυπωσιακά beauty looks που είδαμε στο Φεστιβάλ Βενετίας

Με το Διεθνές Φεστιβάλ Κινηματογράφου Βενετίας 2021, υποδεχτήκαμε τον Σεπτέμβριο. Σε συνέχεια μιας δύσκολης περιόδου, πραγματοποιείται ξανά, φέρνοντας πίσω το glam που έλειπε απο τις ζωές μας.

Οι αφίξεις των μεγάλων stars στο Lido με τα πλωτά ταξί, είναι εντυπωσιακές και διαφορετικές απο όλες τις υπόλοιπες μεγάλες διοργανώσεις, καθώς το σκηνικό είναι απο μόνο του βγαλμένο απο ταινία.

Στο κόκκινο χαλί του 78oυ Φεστιβάλ έχουμε ξεχωρίσει ήδη beauty looks που φωτογραφήθηκαν και έκαναν τον γύρο του κόσμου.

Τα πιο εντυπωσιακά beauty looks που είδαμε στο Φεστιβάλ Βενετίας μέχρι στιγμής:

Zendaya

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Vogue Paris (@vogueparis)

Dakota Johnson

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Filmograph (@filmograph_)

Tiffany Haddish

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Tiffany Haddish (@tiffanyhaddish)

Kristen Stewart

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Vogue Italia (@vogueitalia)

Greta Ferro

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Greta Ferro • 赖求华 (@gretaferro)

Sara Sampaio

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sara Sampaio (@sarasampaio)

Barbara Palvin

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Barbara Palvin (@realbarbarapalvin)

Cynthia Erivo

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jason Bolden (@jasonbolden)

Anya Taylor-Joy

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη anyataylorjoyhun (@anyataylorjoyhun)

Kate Hudson

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Luca Ghidoni (@lucaghidoni)

Vittoria Puccini

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Vittoria Puccini (@vittoriapucciniofficial)

Jessica Chastain

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jessica Chastain Brasil 🇧🇷 (@jessicachastainbr)

Adriana Lima

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Chopard Official (@chopard)

Penelope Cruz

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Fairytale Style 🏻‍♀️ (@fairytale_fashionss)

Περισσότερα Θέματα Ομορφιά
× PINK.GR
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ NEWSLETTER
GET CONNECTED
Nextweb