The latest on fashion, beauty, celebrity style, entertainment, teen issues, videos and more from TeenVogue magazine on TeenVogue.com. Fashion starts here. Νέα (news) και πολύτιμες συμβουλές για την ομορφιά, τη μόδα, τον έρωτα, τις σχέσεις και tips για τη ζωή της σύγχρονης γυναίκας
Ομορφιά

Το κούρεμα των celebrities είναι το πιο hot της Ανοιξης

Ποιες το έχουν κάνει;

Γράφει η Λουκία Σανιδά
Δημοσίευση ΑΠΡ 01, 2021

Το κούρεμα των celebrities είναι το πιο hot της Ανοιξης

Η εποχή της ανανέωσης έφτασε. Το πιο hot κούρεμα της Άνοιξης φαίνεται να είναι το αγαπημένο πολλών celebrities και αυτό δεν είναι άλλο από το καρέ.

Αν θυμάσαι κι εσύ το χαρακτηριστικό κούρεμα της άλλοτε Posh Spice Victoria Beckham τόσο το 97’, όσο και το 2007, κατάλαβες ότι επέστρεψε. Το 2021 φαίνεται να είναι η χρονιά του bob. Μακρύ ως τον ώμο ή πιο κοντό, είναι η επιλογή για πολλές celebrities και μη. Η Alexa Chung δεν περίμενε τον κομμωτή της και τα έκοψε μόνη της, ενώ η Penélope Cruz ανέβασε επίσης πριν από δύο εβδομάδες φωτογραφία με chic καρέ στο instagram. 

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΗH Alexa Chung έκοψε τα μαλλιά της και έκανε το πιο chic καρέ ΦΕΒ 26, 2021

Αν θέλεις να πάρεις έμπνευση, παρακάτω θα δεις τις celebrities που έχουν αγαπήσει αυτό το κούρεμα:

Kaia Gerber

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kaia (@kaiagerber)

Ελένη Φουρέιρα

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Eleni Foureira (@foureira)

Alexa Chung

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Alexa Chung (@alexachung)

Karlie Kloss

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Karlie Kloss (@karliekloss)

Penélope Cruz

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Penélope Cruz (@penelopecruzoficial)

Reese Witherspoon

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Rosamund Pike

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Rosamund Pike FP (@rosamundpike)

Margot Robbie

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Margot Robbie (@margotrobbie)

Emma Roberts

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Emma Roberts (@emmaroberts)

Διαβάστε Ακόμη
Μαλλιά Πριν 11 εβδομάδες
H Alexa Chung έκοψε τα μαλλιά της και έκανε το πιο chic καρέ
Για ακόμα μια φορά το κούρεμά της συζητιέται
Λουκία Σανιδά
Περισσότερα Θέματα Ομορφιά
× PINK.GR
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ NEWSLETTER
GET CONNECTED
Nextweb